Kuo skiriasi metalo keramika nuo cirkonio keramikos ir bemetalės keramikos

Dėl itin didelės pažangos ir naujausių technologijų taikymo medicinoje, šiuolaikinė odontologija pacientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės protezavimo būdus, kurie ne tik patraukliai estetiškai atrodytų, nekeltų diskomforto, bet ir taptų ilgaamže investicija. Dėl šios priežasties odontologai vietoj ankstesnio protezavimo būdo metalo keramika šiandien pacientams siūlo kokybiškesnį, patvaresnį ir estetiškai patrauklesnį protezavimo būdą cirkonio keramika arba bemetale keramika.
 

CIRKONIO KERAMIKA

- Cirkonio keramika - tai cirkonio oksidas, itin tvirta keraminė medžiaga, kuri susiformuoja iš suspaustų kristalų.
- Dėl didelio tankumo, cirkonis yra itin atsparus bet kokiam poveikiui - laikui bėgant nekeičia savo konstrukcijos, nesikraipo ir nekeičia spalvos.
- Lyginant su metalo keramika, cirkonis tarnauja žymiai ilgiau, todėl, skirtingai nuo metalo keramikos, net ir po daugelio metų protezų nereikia keisti.
- Cirkonio protezo konstrukcija modeliuojama skaitmeninių technologijų pagalba, todėl pasižymi precizišku tikslumu, pritaikant protezą pacientui.
- Cirkonio oksido protezai yra ypač tvirti. Savo tvirtumu lenkia metalo keramikos bei bemetalės keramikos protezus – todėl ypač tinka protezuojant šoninius dantis, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis.
- Cirkonio oksido protezai visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų. Dėl savo estetinio patrauklumo idealiai tinka protezuoti ir priekinius dantis.
- Naujos kartos cirkonio oksido keramika labai gerai suderinama su natūralia burnos gleivine, atsparesnė apnašoms.
- Cirkonio keramika, palyginti su metalo keramika, lėčiau sklinda šaltis ir karštis, todėl protezo pojūtis yra artimesnis natūraliems dantims, nejaučiamas diskomfortas.
- Skirtingai nuo metalo keramikos protezų, cirkonio keramikos protezai neturi juodo metalinio kraštelio ties dantenomis, kuris daugelį metų vargino pacientus, nešiojančius metalo keramikos vainikėlius ir tiltus.
 

BEMETALĖ KERAMIKA

- Kaip ir cirkonio keramika, bemetalė keramika itin atspari laikui - nepakeičia savo spalvos, išlieka balta ir skaidri.
- Bemetalė keramika pasižymi tobulu estetiniu vaizdu, todėl dažniausiai naudojama protezuojant priekinius dantis. Visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų, ypač gerai atspindi šviesą - yra blizgi, neturi matiškumo.
- Atspari temperatūros pokyčiams.
- Nedirgina dantenų, todėl puikiai tinka turintiems jautrias dantenas.
- Labai tiksli, lengvai pritaikoma, puikus estetinis vaizdas jau pirmą dieną po protezavimo.
- Dėl savo paviršiaus ypatybių itin atspari apnašoms.
 

Bangų Odontologijos Klinikoje atliekamas profesionalus, greitas ir neskausmingas dantų protezavimas, naudojant ilgaamžę aukščiausios kokybės keramiką. Mūsų klinikoje pacientai gali rinktis cirkonio keramiką arba bemetalę E-MAX IVOCLAR keramiką.

Pacientams, kurių dantys buvo protezuoti senos technologijos metalo keramika, rekomenduojame atnaujinti restauracijas šiuolaikiniais bemetalės keramikos vainikėliais. Naujausios kartos bemetalė keramika, skirtingai nuo metalo keramikos, net ir po daugelio metų nekeičia spalvos, estetiškai visiškai nesiskiria nuo tikrų dantų ir neturi juodų kraštelių prie dantenų.


Iliustracija palyginimui, kaip vizualiai skiriasi sena metalo keramika (dešinėje) ir naujausios kartos bemetalė keramika (kairėje):

Metalo keramikos ir bemetales keramikos skirtumai

 


Užsiregistruokite vizitui
Telefonu 8 671 91 399
El.paštu info@banguklinika.lt
Registracija internetu >>

Dantų tiesinimas ORDOLINE dantų kapomis

Užsiregistruokite vizitui

+370 671 91399

Užsiregistruokite internetu

18628
Bangų g. 7, Klaipėda LT- 91250

Mob. + 370 671 91399
info@banguklinika.lt
Privatumo politika
Rekvizitai:
UAB "Bangų klinika"
Įm. k. 301533381

Darbo laikas:
I - V: 9:00 - 18:00
Atsiskaityti galite grynaisiais ir visomis kortelėmis

2019 © UAB "Bangų klinika"

Sprendimas: www.webmod.lt